Cesta k duze

Rubriky

Andělská čísla

autor: | Led 3, 2023 | Andělská čísla | 0 komentářů

Andělská čísla
Andělé dělají co mohou, aby upoutali naši pozornost a navázali s námi kontakt. Tím pomáhají vyléčit naše životy. Andělé nám svá poselství často sdělují prostřednictvím číselných řad, nebo kombinací čísel. Dělají to dvěma způsoby. Buď nám jemně zašeptají do ucha, takže zvedneme oči právě v čas, abychom zaznamenali čas na hodinách nebo telefonní číslo na billboardu. Andělé doufají, že si uvědomíme, že stejnou číselnou řadu, kombinaci vidíme už poněkolikáté.
Druhým způsobem, jak nám andělé ukazují významné číselné řady, jsou fyzické zásahy, kdy například zařídí, aby před námi jelo auto se specifickou poznávací značkou, jíž si máte všimnout. Ti, kdo si tento fenomén uvědomují, se stávají odborníky na výklad smyslu různých poznávacích značek. Tímto způsobem vám andělé předávají podrobné vzkazy.
Andělské vzkazy často obsahují kombinace dvou nebo více čísel. Čísla kolem nás upozorňují na to, jak je důležité vidět nebeská poselství trojrozměrně, abychom tak pochopili lekce, které se máme naučit, příležitosti k růstu i vedení obsažené v každé naší zkušenosti.
Andělé říkají, že každá kombinace čísel má specifický význam. Když například uvidíte tři nebo více čísel, zaměřte se na prostřední z nich. Andělé říkají, že toto číslo představuje „jádro věci“.
Pokaždé když uvidíte nějakou řadu číslic několikrát po sobě nebo vás nějaké číslo jen zaujme, podívejte se na výklad. Naslouchejte, co vám při tom andělé sdělují prostřednictvím vašich myšlenek, pocitů a vizí. V případě, že vám smysl poselství není jasný, požádejte anděly o objasnění tím způsobem, že jim v duchu nebo nahlas řeknete: „Vysvětlete mi to prosím tak, aby mi to bylo jasné.“ Podobně jako u každého divinačního nástroje, považujte za svou nejvyšší autoritu své vlastní vnitřní poznání. Jinak řečeno, jestliže ve vás vzniknou nějaké pochybnosti, důvěřujte svému vnitřnímu pocitu. Pokud se na vaši situaci vztahuje jiný význam, vaši vlastní andělé vám jej osvětlí. Zeptejte se jich: „Co se mi snažíte říct?“ a oni vám s radostí poskytnou další informace, které vám pomohou rozluštit význam jejich číselných poselství.
Základní významy různých číselných řad najdete na následujících podstránkách – stačí kliknout na vybraný odkaz.
Základní významy číselných řad
Obecný význam čísel 0-100
Kombinace čísla 0 s dalšími čísly
Kombinace čísla 1 s dalšími čísly
Kombinace čísla 2 s dalšími čísly
Kombinace čísla 3 s dalšími čísly
Kombinace čísla 4 s dalšími čísly
Kombinace čísla 5 s dalšími čísly
Kombinace čísla 6 s dalšími čísly
Kombinace čísla 7 s dalšími čísly
Kombinace čísla 8 s dalšími čísly
Kombinace čísla 9 s dalšími čísly
Podle knihy Andělská čísla Doreen Virtue a Lynnette Brown pro www.cestakduze.cz zpracovala Světluška. Článek je možné šířit dál nekomerčním způsobem v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena tato poznámka a uveden aktivní odkaz na tyto stránky. Děkuji za respektování této podmínky.