Cesta k duze

Rubriky

Vaše ohlasy a poděkování

autor: | Říj 14, 2019 | Nezařazené | 0 komentářů

Vaše ohlasy a poděkování

Milí přátelé, kamarádi, klienti, známí i neznámí návštěvníci těchto stránek…

Tato stránka vznikla na vaše přání a dotazy po referencích na mně, mé služby, výrobky …

Zde si můžete přečíst některé zpětné vazby a ohlasy z vašich emailů, za které vám moc děkuji a jsem vám za ně nesmírně vděčná, protože díky zpětným vazbám dostává vše, co dělám mnohem hlubší smysl i význam. Bez vás bych nebyla tam, kde jsem.

Světluška 🙂

******************************************************

Dobrý den paní Radko,

velice Vám děkuji za čištění a zápis z terapie na dálku. Byl pro mne opět poučný :-).Děkuji, Vaše pomoc je pro mě vždycky přínosná a cenná :).

Lenka P.

Dobrý den Světluško,

moc Vám děkuji za Váš obsahlý a detailní vyklad, stravila jsem dlouhý čas nad jeho čtením a přemýšlením nad sebou. Moc mi to pomohlo se zorientovat v sobě. Jeste jednou velky dik za Vasi pomoc!

Mejte se krasne,

Pavla

Dobrý deň,

najskôr ďakujem za krásne kalendáre aj odkazy, som rada, že som Vás „našla“ a môžem takto „zdieľať“ celý rok prostredníctvom mandál s odkazmi.. Mandaly sú krásne a pôsobia tak jemne …lahodne…šikovná autorka ☺ Ľubica H.

Zdravím Světluško,

Moc díky za osobní vůni Správný směr 🙂 …povedla se vám 🙂

Jana V.

Milá Světluško, chtěla jsem Ti moc poděkovat za nádhernou a dokonalou vůni od Tebe. Je úžasná a mám z ní radost. Je mi moc příjemná a navíc je to přesně to, co jsem chtěla, a ten krásný průvodní dopis od Tebe. Mám z ní velkou radost. Moc Ti děkuji a přeji krásné a pohodové dny.
Lucie Č.

Milá paní Světluško,
Velice Vám děkuji za váš čas a rychlý výklad…..Při přečtení první otázky mi vše dokonale zapadlo….
Ono vlastně to, co je tam napsáno, se již dnes odpoledne stalo…..Takže vaše odpověď na první otázku vyšla dokonale…….Jinak co se týče těch vztahů s muži…tak je to také pravda.
Váš výklad se mi velmi libí….jak jste ho dopodrobna propracovala….A vysvětlila podrobnosti….
Rada bych Vás tedy poprosila…zda by jste měla čas a prostor na vypracování výkladu na můj osobní život…..vztah……tak jak jste uvedla posledně……..Jsem ráda, že děláte i partnerské rozbory…..
Ráda bych se dozvěděla…….co mám pochopit….jak to vyřešit…..jak vůbec dál v téhle části mého života, jaké bloky si nesu, co dělám ve vztahu špatně, abych konečně celkově našla harmonii ve svém životě……
Ohledně práce již i díky Vám mám odpovědi….možná potřebuji ještě znát tu druhou část svého života….abych pochopila celek……a své životní poslaní….
Budu moc ráda za vaši odpověď.
Dekuji srdečně
Přeji hezký víkend
Martina ( USA)

Krásný březnový den. Hlásím, že vše v pořádku došlo. Už jsem to ovoněla a můžu vám říct, že ta má osobni vůně je úžasná:) opravdu teď přišla v pravý čas, to jsem potřebovala. Hned jsem se s ní přivítala, prodýchala a namazala a bylo mi po ní krásně, cítím se pozitivně naladěná a nejlépe bych to přirovnala k rozkvetlé květině. I když nevím, jak se cítí, ale musí to být nádherné:) mockrát vám za vše děkuji, že se to tak krásně stihlo. Mějte se krásně, předjarně.

Lucie V.

Ahoj Světluško,

dík za tvé pěkné stránky, které určitě pomohou mnoho lidem najít lásku v srdci a klid na duši a doufám i k duchovní obrodě lidstva, která už začala…

S láskou v srdci vás zdraví Zdeněk (Amsterdam)

Radunko,

děkuji ti za podrobný výklad karet, musím si to ještě několikrát přečíst. Je tam vlastně všechno co uvnitř cítím, ale zatím to nedokážu realizovat. Zřejmě to chce čas než si to člověk všechno dá do pořádku.

Eva

Milá Světluško,
doužívala jsem esenci Spirit in Nature Jablko a ráda bych Vás požádala o namíchání další esence, Jablko na mě mělo báječný účinek. Byla jsem pracovitá jako včelička, zahradu mám jako ze škatulky a moc mě to bavilo, psychicky jsem si odpočinula na sluníčku a jsem pyšná na to, jak sem to zvádla. A ještě k tomu jsem začala pravidelně cvičit, což jsem nikdy předtím dohromady nezvládala, protože jsem bývala hodně unavená. Samozřejmě nezapomínám odpočívat, ale i při odpočívání či třeba čtu, nebo sbírám recepty z časopisů, třídím známky….
Dcera mě velmi podporuje, začala cvičit se mnou, což moc oceňuji, protože se jí předtím nechtělo. Ona užívá esenci Rajče, byla se s kamarádkou bavit a ta jí řekla, že jí nepoznává. Byla příjemná a veselá a moc si to užila…..
Předem děkuji za namíchání a zaslání esence a přeji hezký den
Jana

Krásný slunečný den paní Radko,
ještě jednou děkuji za úžasný výklad karet. Opravdu jste se trefila na 100%. Mailík jsem si vytiskla a snad už 6x přečetla. Prostě čtu a přemýšlím a myšlenky, co jak mám udělat, mě naskakují samy. Ještě jednou děkuji, mějte se krásně a přeji Vám i celé Vaší rodině požehnaný život.

Radka B.

Milá Radko, Světluško,
chci Vám poděkovat za výklad karet a napsat, že Michal ty další zkoušky udělal, a pokračuje u PČR v Praze dál. Děkuji Vám za rady a povzbuzení
Mějte se krásně Kája H.

Ahoj Světluško,

děkuji za dary :). Vůně jsou úžasné, je zajímavé, jak se mění jejich oblíbenost během dne…

Monika K.

Dobrý večer 🙂

Tímto Vám chci moc poděkovat za Váš výklad, pomohl mi pochopit situaci, ve které teď jsem a hlavně mi ukázal cestu, kterou mám jít, abych byla šťastná, více méně jsem byla ztracená a nevěděla kudy kam, Teď vím, že když se smířím s tím, co bylo, a nebudu se k tomu už vracet, budu mít sílu začít znova.

Přeji krásný večer 🙂

Jana

Děkuji Vám za zprávu, Světluško,
osobní vůně na podporu těhotenství a osobní masážní těhotenský olejíček Cesty Radosti ke mně hned v So přišly a já děkuju i za ně. Jsem moc spokojená:-)
Alena

Ahoj Světluško,

moc děkuji za čištění i následné vysvětlení mého problému pomocí terapie Zrcadlo duše a také přes obrázky vytvořené automatickou kresbou. Teď už určitě půjde všechno lépe!

Přeji krásné dny

Maruška

Dobrý den,

tak teď nevím zda jste mi seděla v hlavě. Přesně jste vystihla, co mě teď trápí.V podstatě já už se vnitřně opravdu rozhodla změnit práci. Moc děkuji za výklad,v podstatě mě pomohl v rozhodnutí do té neznámé vody opravdu skočit. Otázka kdy a jestli znovu necouvnu.

Děkuji.

S pozdravem Zdenka

Ahoj Světluško,

dnes jsem dostala balíček a až teď jsem ho rozdělala. Ta osobní vůně je úžasná, moc se mi líbí, je velmi příjemná a co jsem si o ní přečetla, přesně sedí na to, co nyní potřebuji. Jsem nadšená a tak píši veliké DĚKUJI.

Lenka K.

Milá paní Radko,

chtěla bych Vám moc poděkovat za Vaše stránky Cesty k duze. Narazila jsem na ně v pro mě pravý čas, jsou úžasné, čerpám z nich mnohé.

Mějte krásné dny

Blanka P.

Dobrý večer Světluško,

děkuji vám za úžasný výklad :).

Martina

Milá Světluško,

dovolte mi poděkovat Vám touto cestou za příjemný a přínosný den s Vámi u Jarušky a Alenky v Brodku. Ráda bych Vám sdělila, že mi v týdnu došlo kladné oznámení o výsledcích výběrového řízení na nové pracoviště, tak věřím, že se mi tam bude dařit a budu fakultě přínosem. Vyprávěla jsem své bývalé kolegyni a kamarádce o Vašich znalostech a vysoké profesionalitě. Ona je nespokojená v práci a ráda by se z výkladu karet, či jinak dozvěděla, zda ji čeká nějaká nová, odpovídající práce. Obě bychom Vás rády navštívily, pokud tedy klientky přijímáte v místě bydliště. I já bych ráda slyšela některé další „věci“. Děkuji za zprávu a přeju Vám další spokojené klientky.

S pozdravem

Lída L.

Ahoj Zlatíčko,
potvrzuji, že osobní vůničky došly a jsou úžasné!!! Fascinují mě i ty Markovy, on je taky nadšený a velmi děkuje!!! Takže velmi děkujeme a těšíme se na další setkání – doufám brzy!
Krásné sluníčkové dny… pa Ivet a Mára

Dobrý večer, Světluško,

děkuji Vám za Vaše světlo, které mi přinášíte vždy, když na mě jde splín. Otevřu Vaše duhové stránky a přečtu několik slov a je mi hned lépe. Přeji Vám všechno dobré, i když má přítelkyně mi kdysi říkala, že vždy všechno dobře dopadne …

Pavlína M.

Dobrý den,
vůně dorazily v pořádku, zkusila jsem zatím jen první z nich, voní překrásně a cítím se v její energii velmi dobře. Tak se těším na ty další.
Moc děkuji a přeji ať se Vám ve Vaší světelné práci i nadále daří.
Mějte se úžasně
Jana

Ďakujem veľmi pekne za kalendár aj za vôňu. Veľmi som sa im potešila a kolegyňa bola s darčekom veľmi spokojná. Hneď po ovoňani vône až zvýskla od radosti že toto je jej pravé orechové. Túto vôňu zbožňuje. Ešte raz veľké ďakujem a pekný večer Balková

Milá Světluško,

chtěla bych Vám toho spoustu napsat, ale nenacházím slova, protože „Cesta k duze“ je tak okouzlující, nekonečná studnice moudrosti a poznání. Je to až neuvěřitelné, ale při čtení řádek se mi doslova tají dech. Už je to dávno, kdy mi někdo poprvé řekl, že mám v sobě jakousi energii…Tehdy jsem tomu nerozuměla. Při čtení Vašich řádků často nabývám pocitu ,že mě snad znáte a že píšete o mě. Nacházení, uvědomování sebe samé, myšlenky, které já tak krásně neumím vyjádřit. Jsem vděčná za to, kdy jsem do vyhledávače napsala Cesta. Vím, že nic není náhoda a do života mi to bylo posláno. Věřím, že se někdy potkáme na cestě k duze. Ráda bych si u Vás objednala Kalendář Mandaly Bohyní 2014 a prosím, namíchejte mi k tomu vůni, nechám to na Vás…
Děkuji Lenka

Našla jsem náhodou Vaše stránky a chtěla bych za ně MOOC poděkovat. Vracím se k nim každý den a každý den mne moc potěší.

Přeji krásné dny Libka

Dobrý den, moc Vám děkuji za vůně, jsou úžasné. Když jsem je poprvé otevírala jednu podruhé, byla jsem příjemně překvapena, jak jsou jemné a zároveň ihned silně účinkují. Neumím to popsat. Asi dvě nebo tři vůně Bohyní mi napoprvé nevoněly, ale dnes jsem je znovu jednu podruhé očichala a všechny jsou úžasné. S mandalkami jsem je ještě nezkoušela, myslím, že při meditaci a práci s nimi budu prožívat zázraky.Vůně Mystická růže je skvělá, na kamínky bude přímo magická. Dnes odpoledne vyzkouším na dědečkovi vůni Archanděla Michaela spolu s Reiki a andělskými energiemi.

Moc Vám děkuji Světluško

Katka

Dobré ráno Světluško,

moc moc děkuji za úžasnou vůni. Jsem s ní moc spokojená a chtěla jsem se zeptat, jestli mi další vůni pošlete stejnou nebo úplně novou? Doma už mám jen trošku té první a moc se těším na další. Děkuji a přeji krásný sluníčkový den.
Táňa S.

Hezké pondělní ráno.

Chtěla bych Vám moc poděkovat za Vaše krásné stránky, které mi především od prosince každý den velmi pomáhají se posouvat vpřed poté, co se nečekaně se mnou po 7 letech rozešel přítel. Často si všímám, jak opravdu andělé se snaží připomínat svoji pomoc například čísly, které se mi často objevují. Krásné je poselství na měsíc leden. Moc ráda bych si objednala kalendář.

Mnohokrát děkuji za Vaši odpověď a přeji pěkný den.

Petra K.

Dobrý den,

vůničky mi dnes dorazily 🙂 nemám ani slov- jsou úžasné!!!!! 🙂 Moje vůně je nádherná, obsahuje vše, co jsem si přála a vše, co jsem si přála a nenapsala 🙂 Litseu Cubeu miluju také a Ylang Ylang také 🙂 Voní nádherně a lehce mi připomíná sladkou vůni žvýkačky z dětství 🙂 Jsem přesvědčená, že mi pomůže v tom, co potřebuji. Dcery vůně je také překrásná. Dala jsem ji kapičku přímo do dlaní a ručičky jsem jí rozetřela a dala jí je přivonět k nosíčku, pak jsem je vzala, aby si je rozprostřela po hlavičce a kapičku jsem jí kápla ještě na polštářek. Elenka opravdu od malička ví, co chce a dokáže to dát jasně najevo 🙂 Jsem přesvědčená, že z ní vyroste silná žena, která se ve světě neztratí. Určitě se na vás ještě obrátím, jak budeme potřebovat 🙂

Mějte se moc pěkně a opravdu moc děkuji, jsem velice spokojená a jsem ráda, že jsem vás poznala.

Veronika + Elenka

Milá Světluško,
tak jsem využívala esenci Spirit in Nature Rajče a ráda bych Vás požádala o namíchání další esence, dle Vašeho doporučení. Rajče odvedlo skvělou práci, chrápání sice nezmizelo, je mírnější, ale přestala jsem se červenat, což mě taky velice trápilo. Byla jsem hodně nejistá a kdykoliv na mě někdo promluvil, tak jsem byla rudá a styděla jsem se za to. Vyřešila jsem několik záležitostí, které jsem chtěla, ale neměla odvahu dořešit. Doteď jsem vyhověla každému, kdo mě o něco požádal, i když mi to bylo proti srsti. Už jsem schopná říci NE. Snažím se dělat více věcí, které těší mě osobně. Ještě jednou děkuji a těším se na další zázračnou esenci.
Přeji krásný slunečný den
Jana

Děkuji Světluško,

děkuji za vůně, za Tvoje čisté světlo,za inspiraci na Tvých stránkách a za spoustu jiných krásných vyslaných Světlušek. Každý měsíc si kreslím mandalky, které máme od Tebe a první tři měsíce jsem se trefila do výběru (tak jak jde Tvůj kalendář) až na duben jsem vytáhla mandalu hvězda splněných přání. Tady jsem se trefila do barev – v jejím středu, no prostě vždycky u toho žasnu a hraju si.

Ráda vzpomínám na letní seminář, na to co jsme tam prožili nikdy nezapomenu.

S láskou Světlana

Ahojky,

děkujeme – osobní vůně pro mého šestiletého syna je naprosto úžasná. 🙂

Monika K.

Ahoj Radko,

moc ti děkuji za pomoc. V ten den když jsem ti psala o pomoc, jsem byla opravdu na zhroucení, moc bídně. Nic méně jsem to do večera rozchodila, změna prostředí i to že jsem vypadla od mámy na chvíli a nevím, jestli jsi prováděla čištění hned v ten den, každopádně se mi ulevilo a pak už to šlo. Takže ti děkuji, moc moc

Monika

Ahoj Radko,

tak Ti musím napsat, jak se daří mému synovi Štěpánovi po odblokování. Asi po 14-ti dnech začalo být vidět, jak se mění…:-). Viditelně se mu ulevilo…už není tak úzkostný, sklíčený, nervní…začíná se chovat jako pravej puberťák , ale v dobrém smyslu. Uvolnil se, neřeší malichernosti, těší se na dovolenou…Taky si našel kamaráda, tak doufám, že už bude jen líp a že i tu změnu školy zvládne v pohodě. Tak ještě jednou díky….

Marcela

Přeju krásný den Světluško,

Vůně jsem si dnes vyzvedla, vše je v pořádku. Moc děkuji za dáreček :-). Vůně jsou úžasné, ale to jsem už věděla předtím :-). Jako první jsem vzala Světelnou bránu, je to prostě nádhera, překrásná vůně a spooousta světla :-). Budu se s nimi pomalu seznamovat, ale už teď vím, že mi budou při práci cenným pomocníkem.

Ať se Vám daří ve Vaší krásné světelné práci, s velkým díkem a láskou v srdci.:-)

Jana Fabijenna

Světluško, moc děkuji!!

Podle tvého numerologického rozboru a automatické kresby na vhodné jméno pro naše miminko je zcela jasné, že mám v bříšku malého Fabiánka 😉 … proč zatěžovat syna lekcemi, přestože má šanci na zpracování, když je může od vesmíru dostat vyřešené.

Musím přiznat, že nejvíce jsme se klonili k Sebastiánovi, Fabián byl až poslední v řadě. Ale když nad tím zpětně uvažuji, kdybych si všímala způsobu přicházení jmen pouze srdcem, tak by mi možná Fabián byl více zřejmý. Ale ten náš rozumek do toho všeho pořád zasahuje a je těžké vyznat se, co právě převažuje…

Vlastně jména mi chodila stejným způsobem, jak to máš zakreslený – nejdříve Sebastián, pak Williem a pak z ničeho nic mi přes andělský kalendář vyvstalo spojení těch dvou ve Fabiánovi … je to pro mě doslova magický úžasné, když si uvědomím, jak nádherně jsem i já propojena s jemněhmotným světem. Škoda jen, že mi to většinou dojde až zpětně.

Těším se na naše setkání. Měj se nádherně.

Lenka

Dobrý večer Světluško,
tak naše osobní vůně i vůně pro náš nový domov a už jsou rozptýlené všude:-) a je to velmi úžasné. Přišly v pravou chvíli. V pátek a v sobotu jsem s nimi absolvovala přednáškový den, přestože byla rýma jako trám.
A doma mezitím působila bytová vůně – soused už nás nechce vystěhovat, ale smlouvu prodloužit))).
A chtěla jsem se zeptat, mohla bych takto nechat udělat vůni pro kamarádku do prodejny? Má prodejnu se spodním prádlem, a chtělo by to, aby se tam udržela pozitivní energie i přes to, že si někteří či některé zákaznice ulevují nebývalou kritikou. A také, a to především, na povzbuzení sebevědomí žen, které si tam chodí kupovat spodní prádlo a „nemají se moc rády“ za to, jak vypadají. Šlo by něco takového?
přeji krásný večer
Petra V.

Dobrý večer Hubeňákovi,

chtěla bych vám moc poděkovat za uvolňující masáž a také za milé popovídání a cenné rady.

Přeji vše jen to nejlepší, mějte se moc hezky a ještě jednou díky.

S pozdravem

Ľubica H.

Raduško, jste úžasná..

Velmi, opravdu velmi moc děkuji za terapii a rady.. Cítím vůči Vám tolik pokory a respektu.. Jste tak moudrá a přitom plná světla a lásky.. Kéž kdybych jednou dosáhla alespoň zdánlivě polovičního stupně, na jakém jste teď Vy… Jsem poctěna, že jste mě alespoň na chvilku pustila do Vašeho života… Úžasný zážitek.. Děkuji Vám moc a ještě jednou se Raduško omlouvám za to moje věčné dotazování… Jste ale úžasnej človíček, no spíš andílek… Opravdu jsem moc ráda, že jsem Vás poznala…. Přeji štěstíčko do života.. Děkuji..

Šárka

Dobrý den,

včera se mi do rukou nebo spíše pod nos dostal jeden z vašich olejů, byl to nevšední zážitek a rád bych požádal o namíchání osobní vůně. Od chvíle kdy jsem si čichnul vrací se mi Thovt a Melchisedech, snad Vám to pomůže ve směřování vůně.

Marcel Z.

Dobrý večer,
mockrát ještě jednou děkuji za terapii. Ani jsem si po našem telefonátu nevzpomněla na nic, co by ještě mělo být pročištěno, protože Vy jste dokonale vystihla všechny mé dosavadní potíže.

Monika T.

Dobrý den paní Hubeňáková,
chtěla jsem poděkovat za vámi zaslané katalogové vůně. My všichni tři (přítel, sestra i já) jsme moc spokojení, vůně nám voní. Vůně Panny Marie mi vyhovuje a snažím se s ní pracovat každý den. Moc se těším na svoji vlastní vůni. Chtěla jsem vám moc poděkovat a podělit se o radost, kterou mi zaslané vůně udělaly. Přeji hezký zbytek dnešního večera.
Bára A.

Milá Svetluška,

ďakujem Vám vopred za zaslanie kalendárov, vôní i predlôh k vyfarbovaniu. Ešte by som Vám rada napísala niekoľko slov a síce o terapii vyfarbovaním mandál, návod ktorej ste mi poslali minulý rok spolu s predlohami mandál. Hneď v januári som si podľa návodu začala vyfarbovať mandaly na určité problémy, moje, mojich detí… Farbičky som si prikryla šatkou a bolo naozaj zaujímavé zamýšľať sa nad farbičkami a tým pádom nad farbami, ktoré som si vyťahovala spod šatky. Najprv som odovzdala uvedený problém „cez mandalu“

Bohu a potom som si vyfarbovala „uzdravujúce mandaly“. Nedávno som si pozerala písanku, do ktorej som si robila pri vyfarbovaní poznámky a konštatovala som, že farby skutočne vystihujú naše pocity, ktoré sa daného problému týkajú. Najviac som však bola zvedavá, aký názov ponesie mandala, ktorú som si podľa Vášho návodu intuitívne pre riešenie daného problému vytiahla. Napríklad som si priala zlepšiť vzájomné vzťahy v našej rodine a vytiahla som mandalu Probuzená láska, a skutočne vzťahy medzi nami sú menej napäté a pravdivejšie. Mandala, ktorá sa týkala vzťahu Ivanky a manžela zase niesla názov Partnerství. A veľmi som sa potešila, keď na Ľubkov „sebarozvoj“ som vybrala mandalu Andělská křídla. Mandalu som mu prilepila v jeho izbe na skrinku a skutočne zanedlho som zaregistrovala zmenu v jeho správaní, viac sebavedomia, priebojnosti, odvahy.

Pokiaľ ide o môj vzťah s manželom vytiahla som si výstižnú mandalu s Bohyňou

Brigit, Za túto terapiu Vám veľmi pekne ďakujem.

Rada by som Vám napísala ešte o Ivanke a to, že Ivankine správanie je už pokojnejšie, bez výbuchov hnevu, Ivanka napreduje, je veselšia, prítulnejšia, už aj pribrala, pretože v čase, keď ju ovládali záchvaty hnevu, bola aj chudá a nechcela jesť. Dnes jej chutí, proste sme na ceste ku zdraviu. Vďaka Vášmu kalendáru za toto všetko. Ivanka v období, než začala mať záchvaty hnevu, si rada prikladala ruky na kalendár vtedy, keď ich mala studené a oni sa jej zohriali. Upokojila sa a všetko bolo v poriadku. No keď manžel nechal prácu na lodi a zostal doma, začal zasahovať do nášho zabehnutého režimu, Ivanka začala protestovať. Ja si myslím, že to bola príčina jej agresivity. V hneve odmietala všetko, nás, tiež nechcela pracovať s kalendárom. Tak sme začali piť vodu z kalendára, nielen Ivanka, ale všetci, teda ja aj Ľubko. V hneve odmietala i voňať vôňu Balzam pre dušu a tak som jej začala natierať chodidlá vôňou vždy na noc. A pritom všetkom som prosila o pomoc anjelov. Vedela by som Vám porozprávať, ktorí anjel s čím jej a potom aj nám ostatným dokáže pomôcť. Bolo by to na dlhé písanie, ale stále žasnem nad týmito zázrakmi. Na Ivanke boli očividné hneď, časom som i ja „spozorovala“, ako mi anjeli pomáhajú. I moja osobná vôňa Dary Zeme mi veľmi pomohla. Dávala som si tento rok do poriadku chrup a som veľmi vďačná anjelom za ich pomoc. Keď sa obzriem späť a uvedomím si, čo všetko sme tento rok absolvovali ako rodina, ako to všetko prebiehalo… Bolo to náročné a nádherné

zároveň. A keď som mala pochybnosti, strácala vieru, tak vtedy som si spomenula na 1919,– Kč, čo bola cena za dobierku kalendárov na rok 2015 a v súvislosti s ňou ste mi vtedy napísali len tak, mimochodom, že 19 je Slnko a v tej našej sume boli dve. Vtedy som si povedala, že Slnko je sila, život a opäť vyjde a upokojila som sa.

Svetluška, budem už končiť, hoci by sa dalo toho napísať ešte veľa, veľmi veľa, a všetko je to o denno-denných zázrakoch. Stále sa učím niečo nové a ďakujem za Dary Zeme. Ďakujem aj Vám za usmernenie, povzbudenie, za krásne informácie ku krásnym mandalám, múdre rady … a zostávam s láskou a svetlom.

Veľa radosti do krásnych dní

Janka G.

Dobrý večer paní Raduško,

Děkuji Vám za krásný rozhovor, i když jen přes telefon : –). Naplnila jste mě optimismem : – ). Už s moc těším na osobní vůně: -)

Darina S.

Dobrý den,

děkuji za přílohu-cviky, ještě jsem zapomněla autoškola se Renči povedla a to díky i Vám, když šla na zkoušky šlo vidět že strach byl menší než při těch předchozích a tak se lépe soustředila:-). Děkuji

Přeji také krásné dny 🙂

Romana J.

Milá Světluško,

děkuji Ti za práci a lásku odvedenou na téma kalendáře 2016 a také za nové vůně. Velmi jsem se na ně, ostatně jako spousta dalších, těšila. Doufám že kalendář je ještě k dispozici, neb bych jej ráda objednala spolu s dalšími 2 vůněmi (lahvička 13ml). Upřímně, nejraději bych všechny, neb toužím po všech, ale prozatím vybírám Máří Magdalénu a tu druhou, tu druhou mi prosím, vyber Ty. Prosím si také o poselství od Bohyní, automatickou kresbou či písmem na kalendář.

Přeji krásný večer,

S Láskou,

Šárka

Dobrý den,

Vaše kalendáře mi dělají společníky a průvodce již dva roky a samozřejmě se ten další nenechám ujít – zatím jsem si jen letmo prohlédla nové mandaly na webu a jsou přenádherné – už teď se nesmírně těším! Moc prosím o rezervaci jednoho z kalendářů – domluvím se stejně jako minulý rok s Ježíškem a pošlu objednávku co nejdříve. Určitě bude obsahovat i předlohy k vymalování a nějakou vůni. Zvažovala jsem i možnost nechat si od Vás namíchat vůni osobní – je toto pořád ve Vaší nabídce? A stačí k tomu datum narození? Prosím dejte mi vědět, případně i cenu.

Děkuji a přeji překrásné barevné a radostné podzimní dny!

Veronika Kolářová

Dobrý den paní Hubeňáková,
cca před rokem jste mi vykládala na dálku karty na jeden můj dotaz ohledně jednoho vztahu. A musím říct, že jste se trefila hned a i teď s odstupem času vidím víc, jak Váš výklad absolutně sedl. Proto se k Vám vracím a chtěla bych Vás tentokrát poprosit o odpovědi na 8 otázek.

Dobrý večer paní Hubeňáková,
čtu si Váš úžasný výklad karet. Vycházím v něm nějak moc pozitivně, to je něco pro mé ego :-D. Děkuji Vám moc za Váš čas. Ten výklad je opravdu vyčerpávající a pro mě velice inspirativní. A taky mě svým způsobem dodal na klidu.
Jana B.

Hezký den,

děkuji velmi za informace a nový kalendář bych si samozřejmě velmi ráda objednala. Jestli mohu poprosit, tak i letos se vzkazem od bohyní :-). Ke kalendáři bych ještě ráda i předlohy k vymalování a protože už mi dochází i vůně bohyní, tak celou sérii vůní.

Nakonec Vám nemohu nepoděkovat za to, co všechno pro nás děláte. Jste pro mě velikou inspirací a mandaly, bohyně i vůně nedílnou součástí každého mého dne.Veliká poklona pro Vás:-). Nedávno jsem totiž anděly prosila o nějakého průvodce nebo učitele, a jestli se neurazíte, beru Vaši odpověď jako znamení -a na práci s kalendářem, mandalami, vůněmi, bohyněmi….. se moc těším.

Mějte se krásně, s poděkováním

Markéta Z.

Krásný den Světluško,

prosím Tě o další „dávku“ té úžasné vůně – naplněná žena.(možná větší množství, ať Ti nepíšu tak často 🙂

Je to pro mne nejpříjemnější vůně jakou jsem kdy měla, každému velmi voní, a často se mne ženy ptají, co je to za vůni, tak jim o Tobě říkám, věřím, že se Ti už některé i ozvaly :-).

Moc děkuji za odpověď, už mám v lahvičce poslední kapky:-)

Krásný den.

Lucie

Dobré ráno Světluško,

tak jsem si konečně přinesla vůni z pošty a jsem nadšená. Ze všech těch úžasných vůní, co jsem už od vás obdržela, je tahle exceletní. Nemám tušení, jak ten proces přípravy vůně u vás probíhá, ale myslím že jste si vybrala nádhernou práci – voňavou:-). Říjen a listopad byly obvykle ty smutnější měsíce roku, ale já se na ně letos obzvlášť těším, a nyní s tou vůní to bude paráda.
Uvidíme co s námi provede tato:-)

P.S. Vzpomněla jsem si, když jste mi dělala vůni se svobodou, jak jsem jela na jeden seminář a tam se jí nemohli dostatečně nadýchat, takže jsem během dopoledne 3x musela „doplňovat“. Říkali že si připadají jak feťáci:-)

Mějte se také krásně, přeji pohodový podzim a hodně sil do toho života:-)

Krásný víkend

Petra V.

Ahoj Raduško,
ano, balíček dorazil v pořádku. MOC DĚKUJI !!! Olejíček mi bezvadně sedne, voňky do koupele jsou mi sympatické- wow !! 🙂 nechápu, jak jsi to zvládla takhle namíchat a odhadnout.
Moc děkuji, měj nádherný večer a pozdravuj Luďu 🙂
Jana, Jirka, Evička 🙂

Milá Světluško,

děkuji za esenci Spirit in Nature pro Kryštofa, už ji má zase pryč… úplně si je vždy vychutnává a pořád si ukapává. Chtěla jsem tě proto poprosit ještě o jednu – do třetice všeho dobrého 🙂 Tu už trochu pohlídám, aby vydržela alespoň 14 dnů. Noha se zlepšuje. Nabíjím i vodu na pití na tom léčivém obrázku, který jsi mu nakreslila. Dívala jsem se už i na web na nový kalendář a je opět úžasný. 🙂 ještěže jsem si jeden rezervovala, myslím, že bude rychle pryč… Těším se až nám to tu doma projasní. Moc prosím i o věnování.

Moooc děkuji a přeji pěkný podzim.

Monika

Ahoj Světluško, hlásím, že balíček dorazil opět v tu nejvhodnější chvíli ! Vůničky krásné jedna úžasnější než druhá….. tak se mažu každou chvíli jinou….děkuji

Připadá mi jako by mně matička objímala 🙂 krásné a Bohyně Isis ? Jako bych byla na hoře v zahradě tajemných květin, jsi úžasná, jak toto dokážeš! Děkuji

Helena

Dobrý den, paní Hubeňáková,

bylo opravdu zajímavé, přečíst si Vaši práci a souhrn poznatků a závěrů z terapie mojí dcery…..Mám zájem o všechno, co jste doporučila. Moc děkuju za pomoc!

Jarka

Dobrý den,

děkuji Vám za poslání karet, čtu si je každý den v práci. Chtěla jsem Vám říci, že paní psycholožka mě poslala do dalšího kola, které už je poslední a jsme tam už jenom dvě. Je to pro mě velice zvláštní. Také přítel mi sám od sebe, aniž bych se ho na něco ptala, řekl, že uvažuje o tom, že by mě požádal o roku. Návštěva u vás byla pro mě velice příjemná a ráda bych navštívila nějaký váš kurz.

Děkuji Vám za informace.

Přeji hezký den

Katka

Dobrý den Světluško, kalendář v pořádku dorazil a mám z něj velkou radost! Moc děkuji!
Přeji pěkný den

Monika P.

Krásné ráno, před chvílí jsem si vyzvedla kalendář, je nádherný.

Děkuji moc Lenka Ž.

Dobrý večer,
děkuji za zprávu. Vaše oleje mě zachránily před hroznou chřipkou. Po třech dnech jsem byla zase ok. Díky… Těším se na naše osobní oleje.
S pozdravem
Hana G.

Krásný večer, vůněčky jsou úplně úžasné 🙂 jsem z nich nadšená a osobní vůně je naprosto famózní! Děkuji 🙂 Měla bych zájem o osobní vůně pro rodinu jako dárky k vánocům, bylo by to možné? 🙂

Děkuju upřímně za dárečky 🙂 jste úžasná 🙂

Děkuju 🙂 krásný večer

Hanka

Dobrý večer,

balíček přišel v pořádku, hrozně jsem se na něj těšila a myslím, že nezůstaneme jenom o těchto vůní, že vyzkouším i jiné:-). Moc děkuji.

S pozdravem

Miroslava

Dobrý neskorý večer, Svetluška,

veľmi pekne Vám ďakujem za odoslanie balíčka kalendárov a vôní a ešte viac za numerologický rozbor ceny balíčka, je to nádherný výklad, trojka bola vždy moje obľúbené číslo a ešte mám veľmi rada deviatku. To, že sa nám dostáva nevýslovnej pomoci cítim neustále a moja vďaka za ňu, sa nedá ani vyjadriť slovami. Niekedy Vám napíšem „môj – náš“ príbeh celý, je zaujímavý a krásne nevšedný. Pred tromi rokmi, keď som začala pracovať s Vaším prvým kalendárom, sa mi ani nesnívalo, že môj život bude taký zázračný. Vlastne už vtedy ste mi napísali do kalendára prvé posolstvo od anjelov, aby som si splnila svoj sen, a ja som sa tešila, ako budem kresliť, maľovať … a dodnes nie je to maľovanie či kreslenie, čo bolo a je mojím snom. Vďaka osobnej vôni Dary Zeme však už viem, že svoj sen žijem stále … dnes už viem, že mojím snom je mať spokojnú a šťastnú rodinu. Skoro som na to pozabudla v tej „rýchlosti“, závratnom tempe, v akom prebiehal môj život. Pri septembrovej mandale som si uvedomila, že ja na tom „svojom sne“ vlastne už pracujem nesmierne dlho, spomenula som si na roky, keď som sa „priveľmi“snažila, aby sme žili v mojej rodine v mieri. No akosi to nešlo… a ja som rezignovala, a až teraz, keď sa učím byť vďačná za všetko, za úplne všetko, čo prichádza do môjho života, nachádzam opäť stratenú nádej.

Veľmi mi pomáhajú Vaše rady, múdrostii (naposledy som si stiahla a vytlačila Vaše spracovanie kníh o Hraniciach, veľmi mi pomohol tento prehľad i keď som čítala všetky knihy autorov Hraníc, v tom Vašom „zhrnutí“ mi bolo všetko hneď jasné) proste všetko to, čo je na vašej stránke, i keď ešte všetko prečítané nemám. A tak Vám veľmi pekne ďakujem, ďakujem i za špeciálny darček, určite krásne sviečky a ďakujem za všetko, čo pre nás robíte, Svetluška.

S láskou

Janka

Dobrý den Světluško,

Vůnička přišla v pořádku a je opravdu moc krásná. Děkuji moc. Mějte se hezky.

Martina

Ahoj,

děkuji za pomoc i obrázky, přišlo to v pravý okamžik, ten den byla krize. Ale večer jsem roztrhala ten obrázek, a vše se zlepšilo a pátek byl pravým opakem středy, to fakt byla krize v práci ( : Děkuji i za kalendář i mandaly. A tvé léčení.

Zuzka

Dobrý den paní Světluško,

vůně dorazila v pořádku, moc děkuji! Je krásná až provokativní a na druhou stranu z ní mám příjemné uklidňující pocity. Myslím, že se tak nějak postupně seznamujeme:). Dnes jsem si pár kapiček vůně odnesla na kapesníku i do práce. Bylo moc příjemné a hlavně povzbuzující, když jsem si mohla ke kapesníčku přivonět, asi mi kámoška bude dělat společnost častěji. Tak takové jsou mé první dojmy z mé osobní vůně, paní Světluško a ještě jednou Vám za ni děkuji!

Se srdečným pozdravem Světlana

Dobrý večer 🙂

Tímto Vám chci moc poděkovat za Váš výklad, pomohl mi pochopit situaci, ve které teď jsem a hlavně mi ukázal cestu, kterou mám jít, abych byla šťastná, více méně jsem byla ztracená a nevěděla kudy kam, Teď vím, že když se smířím s tím, co bylo, a nebudu se k tomu už vracet, budu mít sílu začít znova.

Přeji krásný večer 🙂

Jana

Dobrý den Světluško,
tak vůně jsou doma a jsou nádherné. Já nevím jak to děláte :). Opravdu úžasné dokonce cítím, jak se uvnitř směju, co nás asi všechno čeká…….
Tak krásný začátek jara a harmonický rok…
Petra V.

Dobrý den, paní Světluško,

děkuji Vám za velmi trefný výklad, který opravdu kopíruje mou současnou situace až mě někdy šly slzy do očí a oči z důlků.Měla bych k výkladu ještě otázku a chci se zeptat, jestli bych se mohla někdy ozvat?

Přeji pěknou neděli Světlana