Cesta k duze

Rubriky

Když cítíš lásku

autor: | Čvc 30, 2019 | Nezařazené | 0 komentářů

Když cítíš lásku v srdci

Když cítíš Lásku v srdci, Tak tvá vnitřní svoboda má láskyplný a rozsáhlí rozměr.

Když cítíš lásku v srdci, Je jasnější svit slunce na nebi.

Když cítíš lásku v sobě, Žiješ PRAVDU, která tě osvobodila.

Když cítíš lásku v srdci, ve všech srdcích miluješ lásku, která je stejně tak jasná a krásná jak ve tvém srdci.

Když cítíš lásku v srdci, Tak vnímáš krásnější a láskyplnější a milující lásku v Bližních a těch, kteří jednají z pozice lásky svého srdce.

Když cítíš lásku v sobě, jsi vnitřně naladěn na INTUICI.

Když cítíš lásku v srdci, aj tráva se ti zdá zelenější.

Když cítíš lásku v srdci, sou i květiny barevnější a voňavější.

Když cítíš lásku v srdci, je tvé srdce v přímém pocitu láskyplného soucitu a vnitřního naladění na soucit a lásku těch, které miluješ.

Když cítíš lásku v srdci, i ptačí zpěv je zpěvavější a slavičí a skřivaní orchestr v lese je dokreslován pocitem a láskyplným soucitem těch srdcí, které milují Bližní.

Když cítíš lásku v srdci, Máš víc, než-li si dovedeš představit, Pán Ježíš Kristus řekl, Milujte své Bližní neboť LÁSKA je ve vašich srdcích stejnorodá energie veškerého života.

Když cítíš lásku v srdci, věz, že tě vede směrem k srdcím Bližním lidem všem, Vaše srdce je nejlepší činitel ve všech vašich vztazích.

Když cítíš lásku v sobě, Vesmír je zářivější a hvězdičky jasnější a lodě naších bratrů a sester z jiných světů víc Vidět.

Když cítíš lásku v srdci, přestává být důležitá vnější rozdílnost ale Důležitá VNITŘNÍ STEJNORODOST ENERGII ZE ZDROJE-STVOŘITELE.

Když cítíš lásku v srdci, cítíš Pravdu v Bližních a v sobě. Miluješ je stejně, jak by byli tebou a ty jimi. Jste JEDNO Milující a láskyplné Stvoření Stvořitele-ZDROJE.

Autor článku: Petr, Facebook – Valentýn Láskyplný