Cesta k duze

Rubriky

Katalog vůní Prameny života

autor: | Kvě 16, 2019 | Přírodní vůně Prameny života | 0 komentářů

Katalog – nabídka přírodních esenciálních vůní Prameny života

Veškeré texty k vůním zde dostupné, jsou chráněny autorským zákonem a bez svolení autorky je zakázáno využívat je jinak, než pro své osobní použití.

Katalogové vůně – jsou vůně, které postupně vznikají, já je pak zařazuji do tohoto katalogu, jsou dostupné pro všechny a může si je objednat každý zájemce. V katalogu najdete všechny dostupné vůně a podrobný popis k jednotlivým vůním.

Stručný přehled a popis katalogových vůní, číslovaný seznam katalogových vůní (na kliknutím se vám otevřou).

Katalog vůníkompletní a podrobný přehled všech dostupných vůní, včetně všech informací k vůním zde. Aktuální ceník vůní zde.

Rozdělení vůní podle tematického zaměřenívůně jsou rozdělené podle působení.

Pro lepší přehlednost a snadnější výběr jsou na této stránce ještě vůně rozděleny do několika tématických skupin podle svého zaměření a působení. U každé vůně najdete popis vůně a jednotlivých esencí, ze kterých je složená. Každá vůně má své poselství, které jsem k ní zapsala automatickým písmem, má také své léčivé afirmace a najdete u ní také její zařazení dle barevného působení vibrací barev podle systémy Aura somy – stačí kliknout na uvedené barvy a zobrazí se vám informace k dané barvě a jejímu působení. Dále najdete u každé vůně vysvětlení jejích účinků na naše fyzické tělo a psychiku podle účinků jednotlivých esencí, ze kterých je složená.

Stačí kliknout na vybranou skupinu v tomto seznamu a zobrazí se vám nabídka příslušných vůní, podrobnější informace k jednotlivým vůním najdete na jednotlivých podstránkách katalogu v nabídce těchto stránek nebo když kliknete na slovo zde za jednotlivými názvy skupin. Veškeré texty k vůním jsou chráněny autorským zákonem a bez svolení autorky je zakázáno využívat je jinak, než pro své osobní použití.

Vůně pro Naslouchání, Intuici a Spojení se sebou, podorobné informace zde

Vůně pro Ochranu, Moudrost a Inspiraci, podrobné informace zde

Vůně pro Rovnováhu, Uzemnění a Komunikaci, podrobné informace zde

Vůně pro Rozhodnost, Nový směr, Myšlení a Odvahu, podrobné informace zde

Vůně pro Tvořivost a Kreativitu, podrobné informace zde

Vůně pro Uvolnění, Zklidnění a Harmonii, podrobné informace zde

Vůně pro Ženskost, Vnitřní ženu, Radost, Vnitřní dítě, podrobné informace zde

Vůně Archandělské a mistrovské, vůně Světelných bran, podrobné informace zde

Vůně Bohyní ke kalendáři pro rok 2014 podrobné informace zde

Mariánské vůně , podrobné informace zde

Vůně čakrové, podrobné informace zde

Vůně pro Duchovní školu Mosty poznání, podrobné informace zde

Další nabídka:

Pokud by vám nabídka vůní v katalogu nevyhovovala, mohu pro vás namíchat vůni osobní vůni – vůně se dají namíchat i na přání, podle datumu narození. Tyto vůně a jejich recepty zůstávají pouze u mě a nezařazuji je do tohoto katalogu. Zájemce o osobní vůni ji navíc může směřovat – mít své přání, na co by vůně měla být zaměřená a já ji pak namíchám. Ke každé osobní vůni zapíšu poselství, někdy také i afirmace, každá vůně má i informace o působení esencí, které obsahuje na fyzické tělo a psychiku. Tyto vůně je možné kdykoliv pro vás namíchat podle vaší receptury znovu znovu nebo vytvořit další novou pokračující osobní vůni.

Osobní vůně zrcadlí vaše kvality a zároveň obsahuje i ty esence, které vám pomáhají řešit aktuální situaci. Všechny vůně ať osobní nebo katalogové podporují osobní celistvost a spojení s kvalitami duše – s láskou v nás, abychom se naučili je využívat ve svém životě, rozvíjeli je a dávali jim nové podoby i směřování. Dále ochraňují, uzemňují, otvírají srdce a mysl, napojují na vnitřní moudrost a emociolnální paměť, ze které uvolňují staré omezující otisky, abychom si mohli vzpomenout, kdo jsme.

Doba, kdy si vůni můžete vyzvednout nebo vám ji zašlu poštou je přibližně pět týdnů. Někdy je vůně na světě velmi rychle a někdy se postupně skládá i déle – podle mých zkušeností, čím složitější osobnost nebo když si člověk něco řeší a neví, pochybuje, nevěří si – tím déle namíchání vůně trvá a tím více esencí obsahuje. Pak je potřeba, aby se ještě vůně „uležela“, jednotlivé esence se spojily a splynuly v jedinečnou vůni – tu vaši.

Ceník :

Vzorky vůní – můžete si objednat na vyzkoušení vzorky vůní – cena se liší podle druhu vůně, v ceníku katalogových vůní na stránkách je vyšší cena u každé skupiny vůní označena vždy hvězdičkou u názvu vůně. Vzorky je možné zaslat poštou.

1ml (skleněný tester) za 38Kč

2ml (v 7ml lahvičce s kapacím uzávěrem) 70Kč

Vůně z katalogu míchám do lahviček o velikosti 7ml v ceně 200Kč 230Kč, 13 ml v ceně 250Kč 330Kč. Cena se liší podle druhu a koncentrace vůně. Aktuální ceník najdete zde. Je možné vůni namíchat i ve větším obsahu, dle vašeho přání a požadavků. K vůni dostanete její popis a návod jak ji používat.

Osobní vůně na míru míchám do lahviček o velikosti 13 ml v ceně 330Kč, včetně poselství k vůni zapsaného automatickým písmem. Je možné vůni namíchat i ve větším obsahu 24ml v ceně 640Kč.

Masážní, koupelové a tělové oleje míchám do lahviček o velikosti 100ml, 200ml, je možné je namíchat i ve větším množství. Vzorky olejů si můžete objednat v lahvičce 20ml za 50Kč. Nabídku olejů včetně ceníku najdete zde. Podrobné informace k jednotlivým olejům najdete zde.

Návod na používání vůní zde.

Ať už si vyberete katalogovou vůni nebo vaši osobní, v každém případě by pro vás vůně měla být příjemná, i když mám i několik případů, kdy si někteří vybrali právě vůni, která jim až tak „nevoněla“, ale něco v ní je provokovalo. Rozhodli se tak právě proto, že to vzali jako výzvu, postavit se čelem něčemu v sobě, co jim tato vůně zrcadlí a tak si tento problém vyřešit. Ve všech případech to zabralo a vůně jim docela brzy začala vonět a našli si k ní krásný vztah, zamilovali si ji a patří už k nim.

Přeji vám příjemné a voňavé prožitky s vůněmi

Světluška

Pro www.cestakduze.webnode.cz napsala Světluška. Tento článek nebo jeho části, stejně tak informace k jednotlivým vůním, které jsou chráněny autorským zákonem, je možné šířit dál nekomerčním způsobem, pokud bude připojeno celé znění této poznámky a aktivní odkaz na výše uvedené webové stránky. Děkuji za respektování této podmínky.