Cesta k duze

Rubriky

Moje terapie Zrcadlo duše

autor: | Říj 16, 2017 | Nezařazené | 0 komentářů

Terapie „Zrcadlo duše“

Když se naučíme naslouchat sobě a jít tam, kam nás vede naše srdce, nastává čas lásky a zázraků…“

Tato terapie se v podstatě postupně vyvinula svou vlastní cestou z původní terapie S.R.T., která vstoupila do mého života po tragické smrti mého přítele. Byl to obrovský zlom v mém životě. Postupně změnila můj život takřka od základů, otevřela mi cestu k vnitřní proměně a pochopení toho, že náš život má hluboký smysl. Pomohla mi uvědomit si, že jsem to Já, kdo utváří můj život a všechno to, co přichází do mého života je i mou součástí, je požehnáním a darem. Byla silným impulzem k trpělivé práci na sobě, a tak se také obnovilo mé spojení s anděly a bytostmi světla. Já si začala „vzpomínat“… Po třech letech zkoumání, studování a praktikování „Zrcadla duše“ zejména na sobě a mých blízkých jsem jednoho dne zapsala toto nádherné poselství k terapii, o které bych se s vámi ráda podělila.

Zrcadlo Duše – terapie Láskou, Něhou a Upřímností

(přijala Světluška 29.5.2006)

Všeobjímající láska nepřichází znenadání, máme ji v sobě všichni, jen na to někdy zapomínáme. Člověk musí trpět, aby našel Boha, nejprve sám v sobě a potom ho uvidí i v ostatních. Cesta do vlastního nitra je úžasné dobrodružství, které nepodstoupit znamená vzdát se života. Objevit vnitřní krásu nám pomáhá rozvíjet dar lásky, soucitu a upřímnosti. To nám umožňuje hledat dobro ve věcech, které s ním zdánlivě nemají nic společného. Tedy i v tom, co nás nejvíce bolí a trápí. Mnohdy je to pro nás ta nejlepší cesta, která nám pomůže otevřít dveře a objevit sama sebe, takového jakého nás stvořil Vesmír.

Síla poznání nám umožňuje lépe porozumět zákonům Vesmíru a tak pochopit a najít smysl života a své existence na planetě Zemi. Tento pobyt jsme si zde zvolili všichni dobrovolně, v touze po rozvoji a vzestupu naší duše. Tak jí prosím dovolte, ať se může rozpínat v celé své velikosti a projevit se ve své moudrosti, neboť to je způsob jak smysluplně využít čas, který nám byl určen. Neustále máme nad sebou boží ochranu, naši duchovní pomocníci a andělé nám pomohou, kdykoliv se na ně obrátíme se svými modlitbami a prosbami. Proč se tedy vzdát toho všeho, co se nám nabízí, když to máme na dosah?

Dostává se k nám všechno, co potřebujeme, v tom správném čase, formě a míře. Tak toho využijme a bude se nám žít lépe. Náš život bude naplněn radostí, štěstím, harmonií a spokojeností. Naše srdce se naplní láskou a v naší duši bude klid a mír. Tyto jemné vibrace budeme předávat všem okolo sebe a tak si umožníme žít život podle svých představ a přání. Budeme vědět, že právě tak, jak se odehrává, to chceme. Budeme vědět, že už víme…

Terapie je v podstatě kombinací všeho, s čím dnes pracuji a podložená zkušenostmi z nekončícího procesu mého vlastního vývoje a transformace. Je přizpůsobená přímo na míru klientovi a jeho potřebám. Z původní terapie S.R.T. dnes používám kyvadlo a tabulky. Dále při ní využívám znalostí a zkušeností z numerologie, léčení vůněmi a barvami pomocí kvinesencí z Aura Somy a vůní Rafaella, automatického písma a pokud je to třeba i afirmačních a andělských karet nebo energetického harmonizování. Při terapii jste při plném vědomí, pracujeme s nadvědomím – Vyšším Já, terapie dokáže velice jemným způsobem a o to více do hloubky uvolňovat překážky, bloky a programy, aniž by je člověk musel na sobě cítit, přesto dochází uvnitř k uvědomění a tím je možná náprava a změna i navenek. Více podrobností se dočtete v informacích o S.R.T.

Já v nich funguji pouze jako prostředník a andílkové a bytosti světla nám pomáhají léčit všechna zranění duše a hlavně vytváří pocit bezpečí a důvěry, abyste se cítili dobře. Při terapii se uvolňuje mnoho bloků a programů z různých oblastí, které jsou vzájemně propojeny, aniž bychom to tušili. Pracujeme se vztahy, zdravím, s hlavními aspekty života, čistíme byt klienta – to jsou jen některé příklady. Dá se říct, že je to taková hloubková detoxikace všech těl i duše, protože pracujeme v různých rovinách a vrstvách naší existence. Dostáváme odpovědi na mnohé otázky, které ani nebyly vysloveny a jen na ně třeba klient myslí. Vše do sebe zapadá. Rušíme například přísahy a sliby, prokletí, bloky prosperity a další, pokud je to třeba. Odvádíme i přebytečné duše a jiné entity, pokud jsou u klienta nebo například v jeho bytě. Je také možné dořešit a uzavřít nedořešené i s duší toho, kdo již není mezi námi. Dochází k velmi rychlému uvolnění a úlevě.

Při terapiích zprostředkovávám automatickým psaním poselství pro klienta – říkám jim „Recepty do života“, jsou jedinečné pro každého, přichází přes jeho Vyšší Já. Někdy jsou to sdělení ve větách, někdy přichází ve verších a někdy mají podobu modlitby, když tam nahoře uznají, že to někdo právě tímto způsobem potřebuje. Vždy se týkají toho, co si člověk potřebuje uvědomit a jsou v nich i nepřímá směřování k léčení a uzdravování sama sebe. Obsahují i léčivé afirmace. To je váš začátek práce na sobě. Aby se změny mohly naplno projevit ve vašem životě, je nutné začít měnit a vědomě promítat do svého života to, co jsme pročistili a to už je na vás. Poskytnu vám i rady a doporučení na knihy a další pomůcky a metody, které vám v tom mohou pomoci. Nebo si můžete vědomou práci na sobě přijít vyzkoušet, třeba na našich seminářích.

Nejsem schopná dopředu říct, jak dlouho přesně bude terapie trvat. Netuším, kam všude se dostaneme a co vše si vaše duše bude chtít uvolnit, to se ukáže až při samotné terapii. Je nutné nechat celý proces projít až do konce. Protože v současné době se nám uvolňují hodně staré záznamy duše, sáhneme si opravdu hluboko, takže se při ní neřeší jen ten „současný život“, protože mnohdy kořeny problému sahají mnohem dál. Pracuji pouze se souhlasem duše klienta a pouze pro něj. První základní první odblokování trvá přibližně 5 – 6 hodin.

Další terapie – opakováním terapie je možné pročistit si další vrstvy a taky udělat rekapitulaci toho, co se odehrálo ve vašem životě nebo se jenom věnovat konkrétnímu problému nebo situaci. Mnohdy dojde překvapivě k uvědomění si některých situací a změn až při samotné terapii, protože jste je vzali jako samozdřejmost, prostě to funguje k vaší spokojenosti, tak o tom ani nepřemýšlíte. Terapii je tedy možné opakovat kdykoliv, časový odstup nehraje roli, stejně tak jako délka terapie není předpokládaným měřítkem úspěchu. Někdo ji opakuje po několika měsících, někdo třeba po roce, většinou proto, že si potřebuje něco řešit nebo si chce pročistit sám sebe a svůj život. To už záleží na vás.

Terapie je vhodná pro každého bez ohledu na věk, tedy i pro malé děti – ty se čistí přes svoji maminku. Mohou si jí projít i ti, kteří navštěvují psychologa či psychiatra a berou léky. V těchto případech mnohdy po odvedení přebytečných duší dochází k výraznému zlepšení jejich stavu a mnohdy již žádné léky nejsou třeba, pokud je klient ochotný změnit přístup a pohled na sebe. Je tedy vhodná pro každého, kdo chce pracovat na sobě, na svém vývoji a změnit svůj život k lepšímu, aby v něm bylo to, co si přeje.

Při samotné terapii je potřeba vaše otevřenost a ochota komunikovat, tak se otvíráte naslouchání a vše se uvolňuje mnohem rychleji a dochází uvědomění a porozumění tomu, proč se to tak dělo a vy sami to pak můžete prožívat více vědomě ve svém dalším životě. Pokud se ovšem spoléháte na to, že vás odblokuji, vy nic nebudete muset dělat a váš život bude bez problémů, tak to vás zklamu. Takhle to totiž nefunguje. Je potřeba trpělivosti a vytrvalosti sám se sebou. U někoho změny proběhnou velice rychle, doslova zázračně a u jiného to trvá delší dobu. Čím je problém starší, tím více vrstvami se obalil a ty se zkrátka rozpouští postupně. Čím více zaměříte svoji pozornost na to, co vám dělá radost, uspokojuje vás, naplňuje štěstím a zaměříte se na pozitivní přístup k životu, tím více si podpoříte v sobě tento úžasný proces léčení a vnitřní proměny. Získáte jiný pohled na sebe a život vůbec, pak se opravdu může stát, že astma, které vás trápilo 35 let je zkrátka najednou pryč. Nebo můžete po 40 letech odložit léky na úzkosti, strachy a deprese, už je nepotřebujete, protože jste přijali svůj strach a změnili jste ho v odvahu a najednou prostě žijete beze strachu. Ano i takové příběhy se dějí a asi nejkrásnější příběhy pro mě jsou ty, na jejichž konci spatří světlo světa miminko, na které rodiče dlouho čekali. Ne vždy jsou výsledky tak rychlé a překvapivé, ale v každém případě dochází k úlevě a uvolnění a otvírají se vám nové možnosti a cesty ke šťastnému životu podle vašich přání. Na vás už je to, jak se rozhodnete s nimi naložit.

Na terapii je možné objednat se telefonicky, ráda vám sdělím další podrobnosti a odpovím na vaše dotazy.

Podle závažnosti problému je možná i terapie na dálku.

Světluška

Pro www.cestakduze.webnode.cz napsala Světluška. Tento článek je možné šířit dál

nekomerčním způsobem , pokud bude připojena tato poznámka, včetně aktivního

odkazu na výše uvedené webové stránky. Děkuji za respektování této podmínky.