Cesta k duze

Rubriky

Ideální den

autor: | Říj 7, 2016 | Nezařazené | 0 komentářů

Ideální den

Komu z nás by se nelíbilo, aby každý den do kterého se probudí, byl tím ideálním. Kolik z nás takovýto den již prožilo a každý den prožívá?

Jak vlastně takový ideální den vypadá? Nehledejme universální odpověď. Každý z nás si ten svůj představuje úplně jinak. Dokážete-li přesně definovat a pojmenovat svou představu možná pocítíte závan nové motivace, která Vám dodá sílu a odvahu pokusit se právě ten svůj prožívat – STÁLE ZNOVU…

Jestli jste to ještě nidky nezkoušeli, obětujte několik minut svého života (třeba když odpočíváte po náročeném dnu, nebo v posteli před usnutím) a pokuste se vymodelovat ten svůj. Ve své knize Aladinův faktor J. Canfield a M.V.Hansen nám předkládají srozumitelný návod:

„Zavřete oči,uvolněte se, pusťte si příjemnou hudbu a představujte si ideální den. Začněte ranním probuzením. Koho byste chtěli vidět jako prvního? Jak by měl vypadat Váš byt či dům? Co byste dělali? Začali byste rozcvičkou,meditací, dobrou snídaní nebo masáží? Jak vypadá Vaše ideální auto? Jak jedete do práce? Jedete autem? Veze Vás někdo? Kde pracujete? Jak vypadá Vaše pracoviště? Jaký druh práce vykonáváte? S jakými lidmi pracujete? Jaký máte plat v tomto ideálním zaměstnání? Co děláte o polední přestávce? Co děláte po práci? Kam jdete na večeři? Chodíte do posilovny? Hrajete tenis? Chodíte nakupovat? Stýkáte se s přáteli? Chodíte tančit? Trávíte čas s rodinou?

OTEVŘETE OČI. PODÍVEJTE SE KOLEM SEBE. VIDÍTE TO, CO JSTE VIDĚLI VE SVÝCH PŘEDSTAVÁCH? PŘOŽILI JSTE DNES, VČERA, PŘED TÝDNEM TO, CO JSTE SI PŘÁLI PROŽÍT VE SVÉM IDEÁLNÍM DNU?…

Převzato z: www.tvujzivot.cz