Cesta k duze

Rubriky

Sluneční meditace

autor: | Zář 11, 2016 | Nezařazené | 0 komentářů

Sluneční meditace

Nejprve se zhluboka nadýchněte a s výdechem uvolňujte celé tělo. Požádejte Stvořitele našeho vesmíru o vedení a ochranu. Představte si velké zářivé Slunce, nechte své tělo prozářit jeho paprsky. Vnímejte, jak prosvětluje celou vaši bytost, věnujte pozornost těm místům, které mají problém přijmout jeho svit. Každým nádechem do sebe přijímejte jasné a životodárné světlo.

Najednou se z jeho paprsků utvoří schody, směřující k jeho středu. Beze strachu pomalu stoupejte dál a dál. Na konci schodiště je světelná brána, kde stojí několik andělů chránících vstup do Slunečního království. Ti vám dají pokyn, jestli můžete vstoupit, nebo ne. Při vstupu vnímejte okolní energii a celistvou atmosféru. Jen poklidně pozorujte, co se děje kolem vás. V dáli uvidíte přicházet určité bytosti, které vás přišly uvítat. Gesty vás vyzývají na velké setkání, konající se v nejzářivější svatyni. Účelem tohoto setkání je přijímání nové energie pro vzestup. Nenechte se dlouho pobízet a jděte s nimi na místo, kde se odehrává Zasvěcení.

Uprostřed celé svatyně je překrásný krystal, okolo se shromáždilo obrovské množství duchovních bytostí. Jsou tam i lidé, co si také přišli pro Zasvěcení. Vnímejte, jak jsou všichni spojeni jednotnou myšlenkou pro Vzestup všech. Krystal začal zářit víc a víc. Je to povel abychom se zklidnili a nechali jeho energii působit na tělo. Vychutnejte si jeho působení do sytosti. Čím více se otevřete, tím více světla si přinesete do svého života. Vnímejte, jestli k vám přicházejí obrazy, nebo myšlenky, které vám mohou napomoci vyřešit vaše problémy.

Až budete mít pocit plnosti, s velkou úctou všem poděkujte a pomalu se po schodech vraťte na Zemi. Ještě chvíli zůstaňte v klidu a pozorujte impulsy, které vás spojující s Vzestupem naší planety. Nakonec tuto energii předejte Zemi (jejímu jádru) a všem v okolí. Tím ukotvíte vaši bytost.

Pro www.cestakduze.webnode.cz napsala Světluška. Tento článek je možné šířit dál nekomerčním způsobem , pokud bude připojena tato poznámka, včetně aktivního odkazu na výše uvedené webové stránky. Děkuji za respektování této podmínky.